Na ten dzień z pewnością od dłuższego czasu czekało wiele fanów Christiny Aguilery. Wokalistka właśnie wydała swój pierwszy longplay od sześciu lat, „Liberation” to następca pochodzącego z 2012 roku krążka „Lotus”.


„Liberation” to szósty studyjny album Christiny Aguilery, jednej z najpopularniejszych artystek muzyki pop, znanej na całym świecie z niezwykłego głosu i licznych przebojów. Pierwszym promującym nową płytę utworem jest „Accelerate” (gościnnie: Ty Dolla $ign & 2 Chainz).

Chcę odnaleźć w sobie na nowo tę małą dziewczynkę, którą inspirują prawda i pasja do muzyki. Czasem trzeba się zatrzymać i zrobić przerwę, by zastanowić się nad tym, kim się jest i co chce się powiedzieć” opowiada Christina o procesie twórczym.

„Accelarate potwierdza status XTiny jako nieustraszonej prowokatorki obdarzonej niesamowicie silnym głosem”  napisał o pierwszej z ujawnionych piosenek W Magazine, a The New York Times określił ją jako „fantastycznie dziwną”. Tygodnik Entertainment Weekly tak komentuje wydanie kolejnego promo-singla, czyli ballady „Twice”: „Popowa diva podsyca oczekiwania przed nowym albumem, pokazując różnorodne brzmienia oraz przypominając o swoich niesamowitych zdolnościach wokalnych w tej nowej, wspaniałej balladzie”.

W ciągu całej swojej kariery, Christina Aguilera sprzedała ponad 43 miliony egzemplarzy swoich płyt, pięć razy podbiła listę Billboardu swoimi singlami oraz zdobyła sześć nagród Grammy.

Tracklistę albumu znajdziecie poniżej.

1 Liberation
2 Searching for Maria
3 Maria
4 Sick of Sittin’
5 Dreamer
6 Fall in Line (feat. Demi Lovato)
7 Right Moves (feat. Keida & Shenseea)
8 Like I Do
9 Deserve
10 Twice
11 I Don’t Need It Anymore (Interlude)
12 Accelerate (feat. Ty Dolla $ign & 2 Chainz)
13 Pipe
14 Masochist
15 Unless It’s With You

Album Christiny w Polsce ukazał się pod patronatem LUVPOP.pl. Streamuj „Liberation” już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here