Powrót Christiny Aguilery zbliża się nieuchronnie. 37-letnia wokalistka od kilku dni stopniuje napięcie przed premierą singla, który – wedle nieoficjalnych jeszcze informacji – ma ujrzeć światło dzienne w tym tygodniu. Tymczasem XTina wrzuca do sieci kolejne teasery.


Wszystko wskazuje na to, że tym razem wielbiciele Christiny Aguilery doczekają się spełnienia obietnic składanych w ciągu ostatnich lat przez wokalistkę. Gwiazda, której dyskografię zamyka wydany w 2012 roku album „Lotus”, od dłuższego czasu zapowiada, że premiera kolejnego krążka nastąpi wkrótce, nie podając jednak bliższych szczegółów. Sytuacja ta uległa właśnie zmianie, bo XTina w ciągu ostatnich dni wrzuciła do swoje social media wiele materiałów teaserowych wskazujących na to, że jej nowa era rozpocznie się już niebawem.

Przed chwilą na InstaStories gwiazdy pojawiło się nagranie jej głosu, w którym wyznaje, że to czas na „podkręcenie prędkości”. Równolegle Aguilera opublikowała krótki filmik wideo, w którym mówi: „czuję, że jestem w życiu w momencie, gdzie docierasz do miejsca, w którym czujesz się tak wygodnie i tak rutynowo, że po prostu wiesz, że musisz się zatrzymać i rozpocząć od początku”. 

Nieoficjalne jeszcze informacje głoszą, że singiel przygotowany przez Aguilerę nosi tytuł „Accelerate” i ukaże się w najbliższy piątek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here