Choć ciężko w to uwierzyć, Christina Aguilera wydała swój debiutancki album dwadzieścia lat temu. Z tej okazji, gwiazda przygotowała dla swoich fanów niespodziankę, o której wspominała w poście na Instagramie. Co takie przygotowała wokalistka?

Christina Aguilera miała zaledwie osiemnaście lat, gdy jej pierwszy album zatytułowany po prostu „Christina Aguilera” podbił listy przebojów na całym świecie. Pochodzące z niego single „Genie in a Bottle”, „What a Girl Wants” czy „Come on Over (All I Want Is You)” stały się wielkimi hitami, a w 2000 roku gwiazda pokonała Britney Spears, Kid Rocka i Macy Gray i stała się laureatką Grammy w kategorii „Best New Artist”.

Po dwudziestu latach od tak przełomowego osiągnięcia, Christina Aguilera przygotowała nie lada niespodziankę dla wiernych fanów. Już 23 sierpnia swoją premierę będzie miała specjalna, cyfrowa wersja albumu „Christina Aguilera”, na której znajdzie się cała zawartość krążka, nieznane wersje, remiksy oraz utwory a-capella, z których wiele nie było wcześniej nigdzie opublikowanych. Na stronie piosenkarki pojawi się również 1000 pakietów, które zawierać będą winylowe, jak i kasetowe wersje albumu oraz certyfikat autentyczności z jej autografem.

Co więcej, popularna marka Urban Outfitters, która w ostatnim czasie wydaje winyle Britney Spears, umożliwi zakup specjalnej płyty analogowej „Genie Fiery Orange Vinyl”. Wydawnictwo pojawi się w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej 23 sierpnia 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here