25-letnia Demi Lovato niejednokrotnie podkreślała ogromny wpływ Christiny Aguilery na jej twórczość artystyczną. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce marzenie 25-latki o kolaboracji z Aguilerą się spełni i usłyszymy ją w duecie z jej idolką. 


Plotki dotyczące kolaboracji Lovato i Aguilery na szóstym albumie 37-latki pojawiają się w sieci regularnie od pewnego czasu. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Demi Lovato poinformowała swoich fanów o tym, że ma za sobą wymarzoną współpracę, co wielu Lovatics odczytało jako potwierdzenie duetu z Xtiną. Dziennikarz amerykańskiego serwisu TMZ dotarł do Aguilery i zapytał wprost, czy owa kolaboracja rzeczywiście miała miejsce. Odpowiedź artystki nie była jednoznaczna, jednak zasugerowała, że coś jest na rzeczy.

„Kocham Demi, to moja dziewczyna, wielkie rzeczy nadchodzą” powiedziała Xtina wsiadając do samochodu.

Warto wspomnieć również, że pod koniec zeszłego roku P!nk w programie ‚Watch What Happens Live with Andy Cohen’ potwierdziła nagranie wspólnego kawałka z Aguilerą na potrzeby następcy wydanego w 2012 roku albumu piosenkarki o tytule ‚Lotus’.

Nagrałyśmy duet na jej album, nie wiem kiedy wyjdzie, ale jest cudowny.” wyznała P!nk. „Zrobiłyśmy to dwa lata temu, nie pamiętam tytułu, ale ona brzmi niesamowicie.” dodała wówczas piosenkarka. Więcej znajdziecie tutaj.