To już oficjalne. Christina Aguilera przed chwilą wrzuciła kolejny teaser nadchodzącego singla zdradzając jednocześnie datę premiery utworu. Premierowy kawałek z szóstego studyjnego albumu gwiazdy usłyszymy już jutro.


Gwiazda, której dyskografię zamyka wydany w 2012 roku album „Lotus” od dłuższego czasu zapowiada, że premiera kolejnego krążka nastąpi wkrótce, nie podając jednak bliższych szczegółów. Sytuacja ta uległa zmianie w trakcie ostatnich dni – XTina systematycznie wrzucała na swoje social media wiele materiałów teaserowych wskazujących na to, że jej nowa era rozpocznie się już niebawem. Dzisiaj podzieliła się kolejnym z nich potwierdzając, że nowy singiel – prawdopodobnie zatytułowany „Accelerate” – swoją premierę będzie miał już jutro.

Kocham Was… wiem, że czekaliście. To musiało być perfekcyjne – dla Was, dla mnie… Jestem gotowa. To ten czas. W końcu czuję się… wyzwolona.” powiedziała Christina w filmiku na swoich InstaStories.

Przypomnijmy, że również wczoraj Christina opublikowała tajemniczy filmik. Na InstaStories gwiazdy pojawiło się wówczas nagranie jej głosu, w którym wyznaje, że to czas na „podkręcenie prędkości”.

Czuję, że jestem w życiu w momencie, gdzie docierasz do miejsca, w którym czujesz się tak wygodnie i tak rutynowo, że po prostu wiesz, że musisz się zatrzymać i rozpocząć od początku” wyznała piosenkarka w kolejnej zapowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here