Nowy album Christiny Aguilery – „Liberation” – ukaże się już 15 czerwca. Pierwszym singlem zwiastującym materiał jest kompozycja „Liberation”. Wokalistka w wywiadzie dla magazynu Billboard wypowiedziała się na temat swojej współpracy z Demi Lovato, która znajdzie się na nadchodzącym krążku.


Na szóstym studyjnym albumie Aguilery pojawi się łącznie 15 premierowych utworów, w tym duet z inną amerykańską wokalistką – Demi Lovato. 25-letnia Lovato wielokrotnie otwarcie przyznawała, że Christina to jedna z jej największych idolek, zaś możliwość nagrania wspólnego utworu z autorką przeboju „Genie in a Bottle” to spełnienie marzeń. Lovato pojawi się w utworze „Fall in Line”, który znalazł się na finalnej trackliście „Liberation”.

W wywiadzie dla magazynu Billboard XTina wypowiedziała się na temat osób, z którymi współpracowała nad „Liberation”, w tym na temat Lovato.

Przeszliśmy przez kilka nazwisk kobiet. Potrzebowałam donośnej piosenkarki, a ona zabrała ten utwór na następny level. Prawie się popłakałam, gdy usłyszałam po raz pierwszy jej głos w tym nagraniu (o „Fall In Line” – przyp.)” wyznała Christina.

Wokalistka wypowiedziała się również na temat Kanye Westa i Anderson .Paak, którzy również zostali zaangażowani w prace nad „Liberation”.

Orkiestracja w „Maria” wywołuje filmowe wrażenie. Jestem narratorem historii, dziewczyną z przesłaniem na t-shircie. I po prostu czułam: „Chłopie, mogę opowiedzieć swoją historię przez ten utwór”.” wyznała piosenkarka na temat „Maria” wyprodukowanego przez Westa.

On i ja nawiązaliśmy kontakt w porządny sposób. Mówił: „Oglądałem Cię w TRL!”. Jest świetnym tekściarzem, piosenkarzem soul i raperem. I po prostu zabija bębny.” dodała Aguilera na temat Anderson .Paak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here