Christina i Britney to zdecydowanie jedne z największych ikon swojego pokolenia. Kariery obu Pań trwają już prawie dwie dekady, ale nigdy nie usłyszeliśmy ich w jednym utworze. Aguilera jednak zapewnia, że wszystko się jeszcze może zdarzyć.

Wszyscy pamiętamy legendarny pocałunek Christiny i Britney z Madonną podczas MTV VMA’s 15 lat temu. Po takim akcie kontrowersji jak na tamtą dekadę można było się spodziewać jakiejś większej kooperacji pań, i choć nigdy do niej nie doszło, to Christina Aguilera – jak mówi w najświeższej rozmowie w programie Jimmy Kimmel Live – tego… nie wyklucza.

Gdybyśmy miały wtedy dostęp do portali społecznościowych to na pewno zrobiłybyśmy jakiś wspólny kawałek. […] Nie jest za późno. Jeśli jej reprezentanci nie będą mieli nic przeciwko to jasne.” zapewnia XTina.

37-latka niedawno wydała swój nowy album „Liberation”, którego recenzje znajdziecie tutaj. Album zadebiutował w pierwszej piątce rankingu Billboard 200. Britney również pracuje nad nową muzyką i z pewnością nie lada gratką dla fanów obydwu Pań byłoby usłyszeć tam ich duet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here