Fani Christiny Aguilery już prawie od 6 lat czekają na kolejny studyjny krążek amerykańskiej gwiazdy. I choć 37-letnia artystka od kilku dobrych lat regularnie zapewnia, że kończy prace nad krążkiem, to tzw. X6 na próżno szukać na półkach sklepowych. Jeśli wierzyć jednak nowym zapewnieniom XTiny to następca płyty ‚Lotus’ ukaże się już wkrótce.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Niewątpliwie następca wydanego w 2012 roku albumu ‚Lotus’ to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków ostatnich lat. Pierwsze informacje na temat jego premiery pojawiły się już w 2014 roku, jednak do tej pory nie usłyszeliśmy nawet jednego singla zwiastującego wydawnictwo. Christina Aguilera w tzw. międzyczasie zaprezentowała co prawda kilka utworów, ale żaden z nich nie miał nic wspólnego z X6. Nowy Rok przyniósł zmiany na profilach społecznościowych 37-letniej wykonawczyni przeboju ‘Fighter’’, a czujni fani zauważyli, że na Instagramie ich idolki zachowało się jedynie 17 zdjęć. Jeśli wierzyć zaś ostatnim zapewnieniom wokalistki to jej nowy krążek ukaże się już niebawem. 

Christina opublikowała bowiem na swoim InstaStory jedno z fanowskich zdjęć zawierających pytanie o datę premiery X6 opatrzone wymownym komentarzem 37-letniej artystki.

Nadchodzi s*ki” skomentowała krótko Xtina odpowiadając na pytanie fana dotyczące jej kolejnego albumu.Kilka dni wcześniej, podczas eventu u Stelli McCartney, Aguilera również nawiązała do swojego szóstego studyjnego wydawnictwa.

„W tym roku wychodzę na zewnątrz. W wielkim stylu.” powiedziała Christina.

Przypominamy także, że podczas wywiadu dla dziennika ‚The Sun’, P!nk potwierdziła, iż nagrała wspólny numer z Christiną Aguilerą na potrzeby jej nowego albumu.

Nagrałyśmy duet na jej album, nie wiem kiedy wyjdzie, ale jest cudowny.” wyznała wówczas P!nk. „Zrobiłyśmy to dwa lata temu, nie pamiętam tytułu, ale ona brzmi niesamowicie.” dodała piosenkarka.