Nie ma wątpliwości co do tego, że jedną z najbardziej wyczekiwanych piosenek, jakie znajdą się na nadchodzącym albumie Christiny Aguilery – „Liberation” -jest utwór zatytułowany „Fall In Line” będący efektem współpracy z Demi Lovato. Artystki właśnie zapowiedziały oficjalną datę jego premiery.


Pojawiające się od miesięcy plotki jakoby Christina Aguilera nagrała utwór z Demi Lovato znalazły swe potwierdzenie w chwili opublikowania pełnej tracklisty krążka „Libaration”, który trafi do sprzedaży już 15 czerwca. Kilka dni temu, obie gwiazdy zapowiedziały, że po raz pierwszy zaprezentują kawałek „Fall In Line” na tegorocznej gali rozdania nagród Billboardu, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 20 maja. Jak jednak wynika z wpisów, które pozostawiły w swoich mediach społecznościowych, utworu w wersji studyjnej będziemy mogli posłuchać nieco wcześniej, a mianowicie już jutro. Artystki zamieściły kolaż zdjęć ze swojego dzieciństwa oraz fragmenty tekstu piosenki.

 

Przypomnijmy, że w niedawno udzielonym wywiadzie, Christina Aguilera wypowiedziała się na temat współpracy z Demi Lovato. Wyznała wówczas, że prawie się rozpłakała, kiedy po raz pierwszy usłyszała zwrotki wykonane przez jej młodszą koleżankę z branży.

Przeszliśmy przez kilka nazwisk kobiet. Potrzebowałam donośnej piosenkarki, a ona zabrała ten utwór na następny level. Prawie się popłakałam, gdy usłyszałam po raz pierwszy jej głos w tym nagraniu (o „Fall In Line” – przyp.)” przyznała Christina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here