Siostrzany kontynuuje promocję hitowego krążka „Ungodly Hour”. Na ich social mediach zadebiutowało krótkie wideo zapowiadające teledysk do kolejnego singla. 

Wydany w czerwcu 2020 roku drugi album studyjny Chloe x Halle zatytułowany „Ungodly Hour” doczeka się czwartego singla. Po utworach „Catch Up”, „Forgive Me” i przeboju „Do It” przyszedł czas na tytułowy kawałek „Ungodly Hour”.

Siostry Bailey, za pomocą mediów społecznościowych, podzieliły się zwiastunem teledysku do „Ungodly Hour”, którego premiera, według ich zapowiedzi ma nastąpić jeszcze w tym tygodniu (według doniesień w piątek 26.02). 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez chloe x halle (@chloexhalle)

Fani Chloe x Halle już od dłuższego czasu podejrzewali, że ich idolki planują wydanie piosenki „Ungodly Hour” jako singla. Artystki wielokrotnie występowały z nim na żywo, m.in. podczas tegorocznej gali MTV VMA (występ do obejrzenia TUTAJ).

Nadchodzący singiel będzie najprawdopodobniej pożegnaniem z erą „Ungodly Hour”. Wokalistki rozpoczęły już prace nad nowymi projektami. Chloe niedawno potwierdziła współpracę z raperem 6LACK. Natomiast Halle obecnie jest na planie aktorkiej wersji „Małej Syrenki” – 20-latka wciela się w kultową postać syrenki Ariel, a także współtworzy soundtrack. A co do najbliższych planów Chloe x Halle, to duet już w najbliższą środę będzie gościem muzycznym programu The Tonight Show, gdzie ma wykonać swój nowy singiel. Warto tutaj też zaznaczyć, że za niecałe 3 tygodnie odbędzie się ceremonia wręczenia nagród Grammy gdzie siostry Bailey walczą o statuetki w kategoriach Best Traditional R&B Performance, Best R&B Song i Best Progressive R&B Album. 

Duet Chloe x Halle na żywo z utworem „Ungodly Hour”

Lista 100 najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time”. Na #TIMES100NEXT 2021 m.in. Dua Lipa, Doja Cat, Chloe x Halle

Chloe x Halle pracują nad nową muzyką. Chloe Bailey opublikowała część całkowicie nowej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here