Jedne z najbardziej utalentowanych sióstr showbiznesu powoli przymierzają się do wydania swojego kolejnego albumu. Prace nad nową muzyką trwają. 

Po ogromnym sukcesie ich drugiego albumu studyjnego, świat z pewnością jest ciekaw następnych kroków Chloe x Halle. Płyta „Ungodly Hour” zdobyła uznanie m.in. za spójność, imponujące wokale oraz rozwój artystyczny i dojrzałość młodych wokalistek. Krążek przez licznych krytyków i dziennikarzy nazwany został jednym z najlepszych wydanych w 2020 roku, co więcej zdobył również nominacje do tegorocznej nagrody Grammy, o którą powalczy już w marcu (lista wszystkich nominowanych TUTAJ).

Pochlebne opinie bez wątpienia dodają siostrom Bailey wiatru w żagle. Podczas wirtualnego koncertu dla Verizon Up, Chloe x Halle przyznały, że praca nad nowym muzycznym materiałem ciągle trwa. Artystki przyznały, że każdą wolną chwilę spędzają na tworzeniu i obmyślaniu planu na ich kolejny album. Chloe opublikowała dzisiaj na swoim Instagramie wideo zza kulis, w którym zaprezentowała proces tworzenia całkowicie nowego utworu – wideo poniżej.

Nie wiadomo kiedy dokładnie będzie można się spodziewać następcy „Ungodly Hour”. Wokalistki nadal promują wydane w zeszłym roku piosenki. Warto także wziąć pod uwagę, że Halle obecnie pracuje na planie aktorkiej wersji „Małej Syrenki” – 20-latka wciela się w kultową postać syrenki Ariel, a także współtworzy soundtrack. Premiera filmu miała się odbyć w tym roku, ale przez spowodowane pandemią wstrzymanie produkcji, najprawdopodobniej pojawi się on w kinach znacznie później niż planowano, co również może wpłynąć na to kiedy usłyszymy muzyczne nowości od sióstr Bailey.

Duet Chloe x Halle wydał płytę „Ungodly Hour” [streaming-party]

Chloe x Halle w doborowym towarzystwie. Artystki wydały remiks singla „Do It” z Doją Cat, City Girls i Mulatto

Duet Chloe x Halle na żywo z utworem „Ungodly Hour”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here