Charlie Puth zrobił sobie przerwę w trakcie trasy koncertowej „The Voicenotes Tour” promującej jego drugi album studyjny i odwiedził radiowe show prowadzone przez Elvisa Durana. Wokalista udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział między innymi o swojej fascynacji wielkim hitem Britney Spears.

26-latek zapytany o piosenkę z dzieciństwa, która zmieniła jego życie przyznał bez wahania „Britney była pierwszą kobietą, dzięki której wiedziałem, że kocham kobiety”

Charlie opisał na antenie „Elvis Duran Show” moment, w którym po raz pierwszy usłyszał kultowy utwór Britney „Kiedy usłyszałem „Oops.. I Did It Again” wiedziałem, że to jest seksowna kobieta śpiewająca naprawdę dobrą piosenkę. To było po prostu niesamowite i dalej takie jest.”.

Młody artystka opowiedział również o fragmencie, który według niego sprawia, że „Oops.. I Did It Again” jest tak wspaniałą piosenką. Wyznał także, że to właśnie ten singiel Britney sprawił, że zechciał zająć się tworzeniem muzyki.

„Oops! …I Did It Again” jest pierwszym singlem pochodzącym z drugiego albumu Britney Spears. Piosenka została wydana na początku 2000 roku i do dzisiaj uważana jest za jeden z najbardziej kultowych utworów reprezentujących gatunek muzyki pop.

Całą wypowiedź Charliego znajdziecie poniżej.

CHARLIE PUTH on Twitter

oops! i did it again is such an insane song hahah wow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here