Kilka dni temu Charli XCX oficjalnie potwierdziła, że wreszcie zakończyła nagrywać swój nowy album. Teraz przyszedł czas na jeszcze więcej szczegółów. Na płycie pojawi się wielu wyjątkowych gości.

Charli XCX jest uważana za jedną z najciekawszych postaci na scenie popowej, które zadebiutowały w ciągu ostatnich kilku lat. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na jej kolejny album studyjny. 8 czerwca, Charli za pośrednictwem Twittera zdradziła, że jeszcze w tym miesiącu ogłosi coś ważnego, co stricte dotyczy jej nadchodzącego krążka. We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, również za pośrednictwem social mediów, artystka wyznała, że na płycie znajdzie się łącznie 15 kawałków, z czego 14 to efekty współpracy z innymi artystami.

„Mój album składa się z 15 piosenek i 14 featuringów. Zgadniecie z kim?” – napisała.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Charli XCX zaprezentowała nowy kawałek z Troye Sivanem o tytule „2099”, nawiązujący do ich poprzedniego hitu „1999”, numer z grupą BTS „Dream Glow”, z Christine And The Queens zatytułowany prawdopodobnie „Gone” oraz „Blame It On Your Love” z Lizzo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

MY ALBUM HAS 15 SONGS AND 14 FEATURES. GUESS WHO??????

Post udostępniony przez CHARLI XCX (@charli_xcx)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here