Artystka przygotowała dla fanów niemały prezent. Podczas kwarantanny nagrała album „how i’m feeling now”, który światło dzienne ujrzał 15 maja. Charli XCX ogłosiła wydanie krążka 6 kwietnia na wideo rozmowie z fanami na platformie Zoom. 

Cały album jak powiedziała Brytyjka ma konwencję „zrób to sam” – Charli planowała użyć jedynie narzędzi, które miała w zasięgu – wykorzystywała wszystko co miała w domu, aby tworzyć muzykę oraz teledyski. Docierała także do ludzi jedynie online.

„Podczas okresu kwarantanny zrozumiałam, że moje pozytywne myślenie idzie w parze z byciem kreatywną. Naprawdę muszę być kreatywna, aby czuć się szczęśliwa, aby czuć się komfortowo i aby mieć pewność, że moje zdrowie psychiczne ma się dobrze” – powiedziała artystka.

Charli XCX również zaangażowała swoich fanów w proces tworzenia albumu poprzez social media. Rezultatem całej włożonej pracy jest krążek „how i’m feeling now”, składający się z 11 utworów stworzonych podczas kwarantanny, a także teledysków nagranych w izolacji. Album dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Lista utworów:

 1. pink diamond
 2. forever
 3. claws
 4. 7 years
 5. detonate
 6. enemy
 7. i finally understand
 8. c2.0
 9. party 4 u
 10. anthems
 11. visions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here