Wyruszając w Reputation Stadium World Tour, Taylor Swift zaprosiła Camilę Cabello oraz Charli XCX, aby grały dla niej jako support. Obie wokalistki występowały z nią również na jednej scenie podczas wspólnego wykonywania utworu „Shake It Off”. W najnowszym wywiadzie, Charli XCX dość niepochlebnie wyraziła się o Swifties.

Charli XCX, która już niebawem wyda swój kolejny album studyjny „Charli”, udzieliła wywiadu serwisowi Pitchfork. W trakcie rozmowy, gwiazda została zapytana o współpracę z Taylor Swift, do której doszło w 2017 roku. Wykonawczyni hitu „1999” grała wówczas jako support Amerykanki podczas jej najbardziej dochodowej trasy koncertowej, czyli Reputation Stadium World Tour. Charli XCX co prawda podziękowała Taylor za możliwość wspólnego koncertowania, ale przyznała, że Swifties to nie odbiorcy dla niej.

„Jestem naprawdę wdzięczna, że Taylor zaprosiła mnie na tę trasę. Ale jako artystka, wychodząc na scenę, czułam się, jakbym występowała dla pięciolatków” – powiedziała.

Można się było domyślić, że fani Taylor Swift nie pozostaną dłużni wobec Charli. We wpisach na Twitterze zarzucają oni artystce, że powinna mieć więcej szacunku do publiczności, przed którą miała szansę występować.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

❤️ STADIUM TOURMATES ❤️ @charli_xcx @camila_cabello 📷: @gettyentertainment

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here