Cardi B to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w przemyśle muzycznym. Raperka znana z takich hitów jak „Bodak Yellow” i „I Like It” zasugerowała, że jest również zainteresowana rozpoczęciem kariery w… polityce. 

27-letnia Belcalis Marlenis Almánzar, znana szerzej jako Cardi B, w serii swoich tweetów zadeklarowała żywe zainteresowanie sceną polityczną. Kontrowersyjna raperka, która ostatnio pojawiła się na dużym ekranie w filmie „Hustlers”, napisała, że… chce zostać politykiem.

Wydaje mi się, że chciałabym zostać politykiem” napisała na Twitterze Cardi. „Kocham rząd, nawet jeśli się z nim nie zgadzam. Czuję, że jeśli wrócę do szkoły i się skupię, mam szansę zostać częścią Kongresu. Mam wiele sensownych pomysłów. Potrzebuję kilku lat nauki w szkole, potem będę mogła namieszać.”

Cardi już wcześniej wypowiadała się na temat stanu amerykańskiej polityki. Raperka m.in. otwarcie krytykowała politykę Donalda Trumpa.

To smutne, że ten gość zagraża bezpieczeństwu Amerykanów. Najgłupszy ruch, jaki zrobił Trump, do tej pory…. Aplikuję o obywatelstwo w Nigerii.” wyznała na Twitterze Cardi krytykując atak na irańskiego generała Qassema Soleimaniego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here