Obie panie wdały się w awanturę podczas wczorajszej gali Harper’s Bazaar Icons, organizowanej w ramach nowojorskiego tygodnia mody. Między raperkami doszło do rękoczynów.

Według portalu TMZ Cardi B „agresywnie zbliżyła się do stołu” przy którym siedziała Nicki ze swoją ekipą. Wykonawczyni takich hitów jak „I Like It” i „Bodak Yellow” rzuciła się ku rywalce, ale ochrona szybko ją powstrzymała. Jeden z mężczyzn próbujących wyprowadzić Cardi z budynku uderzył ją łokciem w głowę. Raperka zdążyła jeszcze wykrzyczeć do Minaj wiązankę soczystych obelg.

Jednak na rzucaniu wyzwiskami się nie skończyło. Cardi posłała w stronę Nicki również… swoją czerwoną szpilkę. But nie trafił w Minaj, która według świadków podczas całej tej sytuacji nawet się nie wzdrygnęła i siedziała spokojnie na swoim miejscu.

Powodem całego zajścia miały być obraźliwe słowa, które pod adresem Cardi i jej kilkomiesięcznej córki Kulture miała wypowiedzieć Nicki.

Artystka z Bronx’u krótko po zakończeniu imprezy opublikowała na Instagramie wpis nawiązujący do tej burzliwej sytuacji.

„Pozwoliłam na to żeby dużo rzeczy uszło ci płazem! Pozwoliłam mnie obrażać, pozwoliłam ci kłamać o mnie! Groziłaś innym artystom w branży, że jeśli będą ze mną pracować, to ty przestaniesz pracować z nimi. Pozwalam ci mówić o mnie bzdury! Zwróciłam się do ciebie raz osobiście, zwróciłam się do ciebie po raz drugi osobiście i za każdym razem, odpowiedziałaś na to zarzutami!! Ale kiedy wspomniałaś moje dziecko, polubiłaś na social mediach komentarze na temat mnie jako matki, skomentowałaś moje umiejętności opiekowania się moją córką!! Pracowałam ciężko i doszłam za daleko, żeby pozwolić komuś na niszczenie mojego sukcesu!!!”

Filmik z zajścia znajdziecie poniżej.

Eric Jonathan ⚡️ on Twitter

NICKI AND CARDI GOT INTO IT OMG https://t.co/FpsdTLJTht

kylie on Twitter

Omggggg nicki and Cardi almost fought #nickiminaj #cardib #cardi #monse #nyfw2018 #nyfw #omg https://t.co/2gtOL5zoeI

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here