Cardi B znalazła kolejny sposób na to, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Raperka postanowiła zastrzec typowe dla niej hasło.

Po wypowiedzeniu zwrotu „Okurrr” w niezliczonej ilości wywiadów, w utworach, a także po użyciu go jako motywu przewodniego reklamy Pepsi, Cardi B w końcu zdecydowała się na zastrzeżenie charakterystycznej dla niej odzywki. Firma amerykańskiej raperki złożyła wniosek o znak towarowy 11 marca tego roku. Podjęcie takiej decyzji ma związek z planami wypuszczenia na rynek specjalnej kolekcji ubrań i gadżetów sygnowanej Cardi B i opatrzonej słynną frazą „Okurrr”.

Pomysł zastrzeżenia hasła nie przypadł jednak do gustu wszystkim. Wielu Internautów otwarcie skrytykowało artystkę, na co ta postanowiła odpowiedzieć za pośrednictwem swoich social mediów. Cardi B wyjaśniła, że „Okurrr” jest nierozerwalnie kojarzone z jej wizerunkiem medialnym, dlatego nie ma w tym nic złego, że chce na tym fakcie zarobić.

„Mamy 2019 rok, suki. Istnieje wiele sposób na to, żeby się wzbogacić. Rzpocznij własną działalność, a nie skupiaj się na czyjejś” – skwitowała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here