Cardi B to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy w amerykańskim przemyśle muzycznym. Raperka, która aktualnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, ma kolejne powody do świętowania. Jej dwa kolejne single powędrowały właśnie do pierwszej piątki zestawienia Billboard Hot 100.


Amerykańska raperka pochodząca z Bronxu jest w tym roku nie do zatrzymania. Po zeszłorocznym sukcesie singla „Bodak Yellow”, który dotarł na sam szczyt Billboard Hot 100 i stał się jednym z największych hitów zeszłego roku, Cardi B w kwietniu zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboard 200 za sprawą swojego debiutanckiego krążka „Invasion of Privacy”. Dobra passa wykonawczyni „Bartier Cardi” się nie kończy – raperka do swojej kolekcji może dodać dwa kolejne hity z pierwszej piątki amerykańskiego Billboard Hot 100.

<< PRZECZYTAJ RECENZJĘ „INVASION OF PRIVACY” TUTAJ >> 

Mowa oczywiście o singlu „I Like It” (gościnnie Bad Bunny i J Balvin) oraz „Girls Like You” nagranym wspólnie z Maroon 5. Utwory te w aktualnym notowaniu lądują odpowiednio na 3. i 4. miejscu zestawienia najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych. Poprzednio, oprócz wspomnianego „Bodak Yellow”, do pierwszej dziesiątki Billboard Hot 100 dotarły single „MotorSport”, „Finesse” i „No Limit”. Łatwo policzyć, że debiutantka ma na swoim koncie już 6 utworów, którym udało się dotrzeć do ścisłej czołówki najpopularniejszego zestawienia muzycznego w Ameryce.

Sama raperka nie kryła wdzięczności i wzruszenia ze swojego sukcesu. Filmik z reakcją Cardi znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here