Debiutancki album Cardi B spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Krążek ‚Invasion of Privacy’ zbiera pozytywne recenzje i jest na drodze do 1. miejsca w amerykańskim Billboard 200. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór z płyty jako kolejny trafi do popowych rozgłośni radiowych w USA.


listen-cardi-b-be-careful-stream-1


Tym razem raperka postawiła na kawałek nagrany wspólnie z J Balvinem & Bad Bunny’m. Jak wynika z portalu AllAccess już wkrótce do popowych stacji radiowych oraz stacji typu ‚rhythmic’ trafi utwór ‚I Like It’. To kolejny – po ‚Bodak Yellow’ i ‚Bartier Cardi’ – oficjalny singiel Cardi z jej debiutu fonograficznego ‚Invasion of Privacy’.

Pochodząca z Bronxu raperka nagrała już teledysk do ‚I Like It’. Cardi po koniec marca została przyuważona na planie z J Balvinem, gdzie realizowano jej najświeższy klip.

Przypomnijmy, że według wstępnych prognoz serwisu raperka ze swoim fonograficznym debiutem może liczyć w Stanach Zjednoczonych w 1 tygodniu na sprzedaż na poziomie 170-200 tys. sztuk. Album ‚Invasion of Privacy’ już wkrótce oficjalnie stanie się  zatem najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych.

http://www.luvpop.pl/cardi-b-invasion-of-privacy-wejscie-buta-czerwonego-louboutina-kopciuszka-bronxu-recenzja/