Legendarny amerykański sitcom po prawie dwudziestu latach doczeka się kolejnej odsłony. Czekają nas nowi bohaterowie, nowe zabawne przygody, a obok Fran Dreschner stanie… Cardi B.

„The Nanny” to amerykański sitcom emitowany w latach 1993-99. Opowiada o przygodach młodej opiekunki do dzieci pracującej dla producenta teatralnego. Na licencji serialu powstało go ponad dziesięć wersji na całym świecie, w tym wersja polska, którą sama Fran Dreschner w wywiadzie dla „Rozmów w Toku” pochwaliła za największe zbliżenie do oryginału.

Kilka miesięcy temu główna bohaterka oryginalnej serii poinformowała swoich fanów, że wraz ze swoim byłym mężem (jednocześnie współtwórcą sitcomu – Peterem Jacobsonem) myślą nad reaktywacją legendarnego serialu komediowego. Wszystko najprawdopodobniej z okazji 25-lecia serialu, które przypada na bieżący rok. Jednak to nie koniec niespodzianek. Jakiś czas temu na jednym z amerykańskich portali dowiedzieliśmy się, że do obsady w nowym sezonie „Niani” dołączyć ma Cardi B. Ma to być jej pierwsza okazja do wystąpienia w roli aktorki. Wszystko potwierdziła sama Fran, która rzeczywiście rozważa przyjęcie Cardi B do ekipy. „Jesteśmy na etapie rozmów z jej przedstawicielami.” – tłumaczy Dreschner. „Jest to naprawdę ekscytujące. Będzie świeżo. […] Mamy nawet podobne zabawne głosy”. Raperka ma pojawić się u boku „Niani” jako jej córka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here