O Cardi B jest w ostatnich dniach dość głośno i bynajmniej nie jest to spowodowane jej nową muzyką. Raperka kilka dni temu oficjalnie poinformowała, że zdecydowała się nie brać jednak rozwodu ze swoim obecnym mężem, co spotkało się z falą nieprzychylnych opinii ze strony jej fanów.

W połowie września świat obiegła informacja, że Cardi B pragnie zakończyć trwające trzy lata małżeństwo z Offsetem i oficjalnie złożyła pozew o rozwód. Wśród powodów rozstania podawało się m.in. liczne zdrady, których miał się dopuścic członek Migos, a sama raperka przyznała wtedy, że „nie ma perspektyw na pojednanie”.

Pomimo tego, iż Cardi jeszcze miesiąc temu twierdziła, że jej małżeństwa nie da się naprawić, to w zeszłym tygodniu gwiazda poinformowała, że rozwodu jednak nie będzie i zdecydowała się wrócić do swojego męża. Decyzja ta nie spodobała się fanom raperki, którzy otwarcie krytykowali w mediach społecznościowych związek obu gwiazd. Członkowie tzw. Bardigang zarzucali Offsetowi znęcanie się i upokarzanie Cardi, nazywali ich małżeństwo niezdrowym i toksycznym.

Podczas najnowszego Instagram Live raperka poinformowała, że postanowiła usunąć swoje konto na Twitterze, ponieważ była sfrustrowana tweetami od obserwujących, którzy ją krytykowali i nękali Offseta. Cardi w ostrych słowach wypowiedziała się na temat komentarzy jej fanów w Internecie, co zaskakujące, przy okazji dostało się również Arianie Grande. „Cała banda 15-latków mówi mi jak mam żyć jakbym była jakąś Arianą Grande, czy kimś w tym rodzaju, jakbym była z Disneya czy coś.” – powiedziała.

Cała wypowiedź Cardi B poniżej.

Cardi B i Offset jednak się nie rozwodzą. Raperka zdecydowała się wrócić do swojego męża

Premiera płyty Ariany Grande już w przyszłym tygodniu. Sprawdź szczegóły albumu „Positions” i pierwszego singla

Cardi B o swoim podziwie dla kariery Nicki Minaj. Raperka wypowiedziała kilka pochwalnych słów na temat koleżanki po fachu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here