Cardi B została zmuszona do odwołania swojego show podczas tegorocznego 92Q Spring Bling Festival. 26-letnia raperka miała wystąpić na festiwalu w Baltimore w ten piątek (24 maja). 

Jak podają źródła Cardi podjęła decyzję o chwilowej przerwie od występów na scenie. Powodem ma być zły stan zdrowia gwiazdy po jej ostatniej liposukcji i operacji powiększenia piersi, których poddała się po porodzie. Według TMZ Cardi nie jest w stanie występować, a zalecający odpoczynek lekarze mówią, że potrzebuje czasu, aby opuchlizna opadła i ciało w pełni wyzdrowiało.

5 maja Cardi wystąpiła podczas Beale Street Music Festival. „Pozwólcie, że coś wam powiem. Naprawdę nie powinnam występować” – powiedział ze sceny, „Powinnam była dzisiaj odwołać, ponieważ zbyt dużo ruchu wykończy mnie po mojej liposukcji”. Kilka dni wcześniej, w wywiadzie dla ET, wyjawiła informacje o jej ponownej operacji piersi, a podczas transmisji na żywo na Instagramie mówiła fanom o wyzwaniach związanych z łączeniem pracy i dochodzenia do zdrowia. „Nie czuję nawet własnego ciała, strasznie boli” – powiedziała z łóżka.

Przypominamy także, że na początku kwietnia został odwołany pierwszy koncert raperki w Polsce. Cardi miała wystąpić 31 maja jako headliner Orange Warsaw Festival 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here