Nie od dziś wiadomo, że Cardi B ma za sobą trudną przeszłość. Kilka dni temu do sieci wypłynęło nagranie, na którym raperka przyznaje się do tego, że odurzała i okradała nowo poznanych mężczyzn. Artystka odniosła się do afery, jaką wywołał filmik.

Wideo, na którym Cardi B opowiada, czym zajmowała się w przeszłości ma już 3 lata, jednak dopiero teraz wzbudziło kontrowersje. Co ciekawe, jest to zapis jednej z transmisji live raperki, która nie była wtedy jeszcze jedną z największych gwiazd muzyki. Zapewne nie spodziewała się, że wypowiedziane wówczas słowa zadziałają w przyszłości na jej niekorzyść. W trakcie rozmowy z obserwującymi za pośrednictwem Instagrama, Cardi wprost przyznała się do tego, że będąc striptizerką, oferowała mężczyznom seks, aby zwabić ich do hotelu, odurzyć i okraść.

Musiałam się rozbierać, czasem nawet pytać, czy chcą się ze mną pieprzyć. (…) Podawałam czarnuchom narkotyki i okradałam ich. Właśnie takie rzeczy robiłam. Nigdy nie dostałam nic za darmo – mówiła 3 lata temu.

Filmik od razu wywołał burzę w sieci. Wielu Internautów uznało, że za artystka powinna odpowiedzieć za popełnione w przeszłości przestępstwa, do których sama się przyznała. W światowych trendach na Twitterze pojawił się również specjalny hashtag #SurvivingCardiB. Na odpowiedź raperki nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem swojego Instagrama, odniosła się ona do treści filmu, jak również do kierowanych wobec niej zarzutów.

„Widzę, że transmisja, którą zrobiłam 3 lata temu na Instagramie wypłynęła na światło dzienne. Był to live, podczas którego mówiłam o rzeczach, jakie robiłam w przeszłości. Dobre lub złe, ale czułam, że muszę je robić, aby godnie żyć. Nigdy nie twierdziłam, że jestem doskonała, czy że pochodzę ze wspaniałego świata z idealną przeszłością. Zawsze mówię prawdę. Jestem częścią środowiska hip-hop, gdzie możesz mówić o tym, skąd jesteś, jakie okropieństwa musiałeś zrobić, żeby być tu, gdzie jesteś. Są raperzy, którzy gloryfikują swoją przeszłość. (…) Ja nigdy tego nie robiłam, ponieważ nie jestem z tego dumna i czuję się w obowiązku, aby się tym nie chwalić. (…) Mam przeszłość, której nie zmienię, jak my wszyscy” – napisała.

Obecnie, post z wyjaśnieniami nie jest już dostępny na profilu raperki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here