Nie jest tajemnicą fakt, że Cardi B szykuje się do wydania swojego drugiego albumu. Wszystko wskazuje na to, że premiera pierwszego singla z tego wydawnictwa jest już tuż za rogiem. 

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy 27-latka wielokrotnie wypowiadała się na temat nowej muzyki. Artystka zapewniała, że premiera już wkrótce, nawet opublikowała kilka krótkich fragmentów nieznanych utworów, które można przesłuchać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Fani Cardi mają powody by czuć się podekscytowanymi, tym bardziej, że niedawno ich idolka wypuściła nową stronę internetową cardib.com gdzie można zapisać się do newslettera, który informować będzie o zbliżających się nowej muzyce, merchu i trasie koncertowej. Największą uwagę przykuł fakt, że cała oprawa graficzna strony nawiązuje do motywu pawia. Internauci podejrzewają, że estetyka ta będzie towarzyszyć całej nowej erze Cardi. Warto tutaj też dodać, że w czerwcu raperka odnowiła i zupdateowała swój słynny tatuaż pawia na biodrze, czym pochwaliła się na Instagramie.

Nowa muzyka od Cardi B nadchodzi. Raperka zdradziła, że premiera już niedługo

Cardi B w ogniu krytyki. Raperka została oskarżona o nielegalne wykorzystywanie pracowników tworzących jej linię odzieżową

Cardi B przygotowuje się do premiery nowej płyty. Raperka opublikowała fragment nowej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here