Kolejne wielkie wyróżnienie dla Cardi B. Słynny muzyczny magazyn „Billboard” ogłosił raperkę Kobietą Roku 2020. Cardi zostanie uroczyście uhonorowana podczas tegorocznej gali Billboard Women in Music. 

Redaktorzy Billboardu co roku nagradzają wyjątkowe artystki i kobiety z przemysłu muzycznego, które wniosły znaczący wkład w biznes i które poprzez swoją pracę i ciągły sukces inspirują kolejne pokolenia. Magazyn wyróżnia ich niezwykle osiągnięcia i sukcesy zarówno na listach przebojów jak i w różnego rodzaju pokrewnych działalnościach.   

Tym razem najważniejsza nagroda, tytuł Woman of the Year powędruje do Cardi B, która w dobiegającym już końca 2020 roku królowała na listach przebojów ze swoim singlem „WAP”, a także wypuściła swoją własną kolekcję butów we współpracy z marką Reebok oraz dała się poznać jako najprawdziwsza polityczna aktywistka podczas wyborów prezydenckich w Stanach.

W poprzednich latach nagrodę tą odbierały m.in. takie wokalistki jak Beyoncé, Ariana Grande, Taylor Swift, Madonna, Lady Gaga, Billie Eilish i Selena Gomez.

15 gala Billboard Women in Music odbędzie się wirtualnie 10 grudnia. Oprócz Cardi B nagrodę odbierze również Jennifer Lopez, która została laureatką tegorocznego Icon Award.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Billboard (@billboard)

Billboard Women in Music 2020: Jennifer Lopez laureatką Icon Award

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here