Jak donosi TMZ, Cardi B oficjalnie złożyła dzisiaj (15.09) papiery rozwodowe. Wykonawczyni hitu „WAP” pragnie zakończyć trwające trzy lata małżeństwo z członkiem grupy Migos Offsetem. 

Według dokumentów sądowych Cardi domaga się także pełnej opieki nad ich 2-letnią córką Kulture, a także chce, aby Offset płacił alimenty. TMZ dotarło również do zapisów, w których raperka wyjaśnia, że ona i jej (jeszcze) mąż są obecnie rozdzieleni i „nie ma perspektyw na pojednanie”.

Cardi jest nieugięta i żąda także by Offset pokrył jej koszty prawne. Popularny portal plotkarski wspomina jeszcze, że ze względu na to, iż artyści nie zdecydowali się wcześniej na podpisanie intercyzy 27-latka prosi o „sprawiedliwy podział majątku małżeńskiego”.

Rozprawa jest zaplanowana na 4 listopada.

Cardi B i Offset pobrali się w tajemnicy w 2017 roku. Swoim statusem podzielili się ze światem dopiero rok później. Para juz raz miała się rozstać, jednak zdecydowali się na danie sobie jeszcze jednej szansy. Według doniesień Cardi zdecydowała się ostatecznie na rozwód z powodu licznych zdrad, których miał się dopuścic Offset.

Cardi B i Anitta łączą siły. Premiera ich współpracy jeszcze w tym tygodniu

Cardi B, Megan Thee Stallion i Maluma na szczycie nowych notowań Billboardu. Wielka zmiana dla fanów spoza USA!

Cardi B o swoim podziwie dla kariery Nicki Minaj. Raperka wypowiedziała kilka pochwalnych słów na temat koleżanki po fachu

Cardi B i Megan Thee Stallion z historycznym numerem jeden na Billboard Hot 100

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here