W zeszłym miesiącu informowaliśmy, że Cardi B postanowiła zakończyć swoje trzyletnie małżeństwo z członkiem Migos i oficjalnie złożyła pozew o rozwód. Raperka najwyraźniej zmieniła jednak zdanie, co wyjaśniła podczas live’a na Instagramie. 

O tym, że para jednak nie planuje się rozstać zaczęto plotkować po tym jak wspólnie świętowali 28 urodziny Cardi podczas hucznej imprezy, która miała miejsce w zeszłą niedzielę. Raperka postanowiła odnieś się do tych doniesień podczas ostatniego live’a.

„Po prostu jestem szaloną suką” – tłumaczy się. Cardi zaprzeczyła jednak oskarżeniom mówiącym, że jej informacja o jej rozwodzie miał jedynie na celu zdobycie rozgłosu. „Wiecie, jak kłócę się z wami w mediach społecznościowych? Dokładnie tacy jesteśmy między mną a moim mężczyzną. Więc kiedy ludzie mówią, że robię to i tamto tylko dla uwagi, to nie, ja jestem tylko szaloną suką. Jednego dnia jestem szczęśliwa, a następnego chcę go pobić.”

Raperka przyznała, że zaczęła tęsknić za swoim mężem. „Naprawdę trudno jest nie rozmawiać z najlepszym przyjacielem.” – dodała.

Cardi mocno zaprzeczyła również do komentarzom twierdzącym, że wróciła do Offseta tylko z powódek materialistycznych, po tym jak ten sprezentował jej nowego Rolls-Royce’a.

„Jesteśmy po prostu typowym dwojgiem młodych ludzi, którzy wcześnie wzięli ślub, oto czym jesteśmy. Nie różnimy się niczym od was wszystkich w dysfunkcyjnych związkach. Jesteśmy tacy sami. Jesteśmy po prostu bardziej publiczni.”– podsumowała.

Cardi B i Offset pobrali się w tajemnicy w 2017 roku. Rok później urodziła się ich jedyna córka Kulture. Para juz raz miała się rozstać, jednak zdecydowali się na danie sobie jeszcze jednej szansy. Według doniesień powodem rozwodu miały być liczne zdrad, których dopuścił się Offset. Sama Cardi przyznała jeszcze miesiąc temu, że ich małżeństwa nie da się naprawić… teraz najwyraźniej widzi to inaczej.

Cała wypowiedź Cardi B poniżej.

Cardi B i Offset rozstają się. Raperka złożyła pozew o rozwód

Cardi B gościnnie na nowym singlu Anitty. Sprawdź kawałek „Me Gusta” wraz z nakręconym do niego klipem

Cardi B w piosence BLACKPINK. Utwór z raperką znalazł się na nowym albumie girlsbandu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here