Współpraca Cardi B i Megan Thee Stallion zatytułowana „WAP” zadebiutowała na najwyższej pozycji rankingu najlepiej sprzedających się utworów w Stanach Zjednoczonych. 

Raperki swoim sukcesem przyczyniły się do ustanowienia nowych rekordów. „WAP” wciągu pierwszego tygodnia wygenerowało 93 milionów streamów w samym USA, co jest, jak do tej pory najlepszym wynikiem w historii. Co więcej, singiel zwiastujący nowy projekt Cardi B w tydzień sprzedał się w ilości 125 000 kopii i naliczył 11,6 milionów słuchaczy radiowych w Stanach Zjednoczonych.

Dla Megan jest to już 2 numer jeden na Hot 100, a dla Cardi 4. 27-latka jeszcze mocniej przypieczętowała swój rekord największej ilości „jedynek” wśród raperek.

WAP” jest dziewiątą kobiecą współpracą, która znalazła się na szczycie zestawienia Billboardu i czwartą, która dokonała tego w tym roku. Jest też 42 piosenką w historii tego rankingu, której udało się zadebiutować na najwyższej pozycji.

Singiel wraz z nakręconym do niego teledyskiem z gościnnymi występami m.in. Normani, Mulatto, Kylie Jenner i Rosalíi dostępny jest TUTAJ.

„WAP” od Cardi B & Megan Thee Stallion już dostępne! Zobacz teledysk do wspólnego singla raperek

Cardi B o swoim podziwie dla kariery Nicki Minaj. Raperka wypowiedziała kilka pochwalnych słów na temat koleżanki po fachu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here