Wczoraj do sieci trafił pierwszy album raperki Cardi B. Pochodząca z Nowego Jorku autorka przeboju ‚Bodak Yellow’ prawdopodobnie zadebiutuje na samym szczycie zestawienia Billboard 200.


12_e3_cardi-b-bodak-yellow


Magazyn HDD poinformował właśnie, że album ‚Invasion of Privacy’ już wkrótce oficjalnie stanie się najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Według wstępnych prognoz serwisu raperka ze swoim fonograficznym debiutem może liczyć w 1 tygodniu na sprzedaż na poziomie 170-200 tys. sztuk. Ze sprzedaży tradycyjnej pochodzi ok. 45-55 tys. kopii.

Wykonawczyni przeboju ‚Bartier Cardi’ pozostawiła daleko w tyle swoich rywali. Nowy album Thirty Seconds to Mars może liczyć na sprzedaż na poziomie 55-60 tys., zaś płyta Lil Xan – na 30-35 tys.

Po serii mixtape’ów Cardi B zdecydowała się wypuścić swój pierwszy długogrający album. Materiał ‚Invasion of Privacy’ promowany był do tej pory m.in. przez ‚Bodak Yellow’, które w zeszłym roku dotarło na sam szczyt amerykańskiego zestawienia Billboard Hot100. Tuż potem raperka wypuściła ‚Bartier Cardi’ oraz dwa utwory-promo, czyli ‚Be Careful’ i ‚Drip’.

Na debiucie Cardi roi się od gości, raperkę wsparły takie gwiazdy jak SZA (‚I Do’), YG (‚She Bad’), Kehlani (‚Ring’) czy też Migos (‚Drip’). Jeszcze w tym tygodniu Cardi pojawi się gościnnie w ‚Saturday Night Live’, zaś kilka dni później stanie się gościnnie współprowadzącą program ‚The Tonight Show’.


Cardi B ‚Invasion of Privacy’: wejście z buta czerwonego Louboutina kopciuszka z Bronxu [RECENZJA]