Zeszłoroczne wyniki komercyjne 33-letniej Katy Perry z pewnością nie dorównały licznym sukcesom, jakimi piosenkarka cieszyła się podczas swoich poprzednich muzycznych er. Jeden z reprezentantów wytwórni Perry – Steve Barnett – zdradził jednak, że autorka przeboju ‚Roar’ już przygotowuje plan powrotu po erze ‚Witness’. 


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Wydany w czerwcu ubiegłego roku krążek ‚Witness’ niewątpliwie nie spotkał się z równie ciepłym przyjęciem ze strony publiki, co poprzednie albumy 33-letniej Katy Perry. Po ponad sześciu miesiącach od momentu swojej premiery piąty studyjny krążek wokalistki nie przekroczył jeszcze progu 1 miliona sprzedanych kopii. Nie budzi to jednak obaw Steve’a Barnetta, członka zarządu wytwórni Capitol Records, który wyznał, że Perry już przygotowuje plan powrotu po rozczarowującej komercyjnie erze ‚Witness’.

Uwielbiam ją i nawiązaliśmy świetne relacje. Mówię o tym, jak bardzo istotne jest zaangażowanie, nie wierzę w to, że można mieć tak duże przerwy między projektami jak w przypadku Katy.” wyznał Barnett magazynowi Variety. „To się zmieniło. A zatem usiedliśmy i mieliśmy trudną rozmowę z nią i jej managementem. Nie ważne jak dużo sukcesów miałaś lub miałeś, uczysz się.”

Barnett dodał również, że jego zdaniem dużo więcej można nauczyć się z niepowodzeń niż z gigantycznych sukcesów.

Wierzę, że to dotyczy też naszych artystów. Ona ma plan, my mamy plan i mamy dobre przeczucia.” zakończył wypowiedź Steve.


CAMILA CABELLO ‚Camila’: zaskakująco spokojny odcień ognistej ‚Havany’ [RECENZJA]