Debiutancki album Camili Cabello światło dzienne ma ujrzeć w trakcie najbliższych miesięcy. Pierwsze wydawnictwo byłej wokalistki Fifth Harmony zapowiadają single ‚Crying in the Club’ oraz ‚Havana’ – do drugiego z nich już wkrótce ukaże się teledysk.

Przypomnijmy, że zdjęcia do nowego klipu wokalistki odbyły się na początku października. Wedle informacji opublikowanej kilka godzin temu premiera nadchodzącego teledysku do ‚Havany’ odbędzie się już 24 października. Pierwszy zwiastun klipu możecie obejrzeć poniżej.

Camila Cabello niedawno w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone odniosła się do tematu swojej pierwszej solowej płyty.

Finalny efekt staje się tym bardziej przejrzysty dla mnie, im bardziej rzeźbisz i nad nim pracujesz. Są piosenki, które pięć miesięcy temu były moimi ulubionymi piosenkami, a dwa tygodnie później je wyrzuciliśmy z albumu. Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: „Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie.” wyznała Camila.

Przypomnijmy, że ‚Havana’ została oficjalnie wydana 3 sierpnia, równolegle z promo-singlem ‚OMG’: to kolejny singiel zwiastujący nadchodzący album Camili ‚The Hurting. The Healing. The Loving.’. Nowa kompozycja Cabello radzi sobie coraz lepiej na światowych listach przebojów – ‚Havana’ dotarła już do pierwszej 30-tki najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych, a także do czołowej 3-ki w Wielkiej Brytanii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here