Camila Cabello powraca z piosenką w latynoskim klimacie. Artystka zapowiada „Don’t Go Yet”, którego premiera będzie miała miejsce już 23 lipca. 

Przed artystką wydanie trzeciego albumu studyjnego. Debiutancki krążek Camila oraz drugie wydawnictwo Romance ugruntowały solową karierę artystki w przemyśle muzycznym. Po odejściu od zespołu Fifth Harmony, wokalistka obrała własną muzyczną ścieżkę i stworzyła wiele znanych hitów. Przebój Havana był obecny niemal w każdej rozgłośni radiowej i przyczynił się do międzynarodowej rozpoznawalności artystki.

Camila Cabello zapowiada kolejną erę w swojej karierze muzycznej. „Don’t Go Yet” opisywane jest przez insiderów jako „mocny, latynoski utwór”. Ponadto donoszą, że na albumie znajdzie się ekscytująca współpraca.

Artystka także będzie obecna na wielkim ekranie. Oprócz swojego muzycznego dorobku, ma do zaoferowania także swoją aktorską odsłonę. Gwiazda wcieliła się w rolę Kopciuszka w adaptacji realizowanej we współpracy z Amazon Prime. Teaser możecie zobaczyć tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

CAMILA CABELLO JAKO KOPCIUSZEK. PIERWSZY ZWIASTUN FILMU Z PIOSENKARKĄ W GŁÓWNEJ ROLI JUŻ W SIECI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here