camila Cabello nie kończy swojej debiutanckiej solowej ery. Do tej pory krążek „Camila” promowany był przez hitowe single „Havana” oraz „Never Be the Same”. Tymczasem menager artystki zasugerował, który utwór zostanie najprawdopodobniej trzecim singlem promujący wydawnictwo gwiazdy.


Sztab Camili Cabello podgrzewa atmosferę związaną z promocją jej debiutanckiego wydawnictwa. Według doniesień, które przedostały się do sieci trzecim oficjalnym singlem z albumu ma zostać kompozycja „She Loves Control”, wyprodukowana przez Skrillexa.

Na prawdopodobny wybór piosenki na singiel mają wskazywać działania menagera artystki, który dodał do swoich ulubionych wpisów na Twitterze post użytkownicy wskazujący, że „She Loves Control” to 3 singiel.

Przypomnijmy, że wydany na początku tego roku album „Camila”, pierwszy solowy krążek amerykańskiej piosenkarki, okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Płyta zadebiutowała m.in. na 1 miejscu Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych oraz na 2 pozycji zestawienia najpopularniejszych krążków w Wielkiej Brytanii, zaś dotychczasowe single podbiły listy przebojów na całym świecie.

Wersję audio utworu znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here