Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu otrzymamy lead-singiel Camili Cabello zwiastujący jej nową muzyczną erę zatytułowaną „Romance”. Pierwszy utwór artystki z jej drugiego solowego krążka ma ukazać się już 5 września, a jego prawdopodobny tytuł to „What Do I Know About Love?”. 

Poprzednia era pozwoliła młodej artystce na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single „Havana” i „Never Be the Same” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś Cabello płynnie przeszła do prac nad następcą debiutanckiego krążka „Camila”. Okazuje się, że nowa era amerykańskiej wokalistki właśnie się rozpoczyna.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Camila Cabello zaktualizowała zawartość swoich social mediów, zamieszczając na swoich profilach tajemnicze grafiki. Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana czy Ellie Goulding. W tym roku podobną taktykę zastosowała także Taylor Swift zapowiadając swój najnowszy singiel zatytułowany „ME!”, a także przy okazji ery krążka „reputation”.

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Natomiast kilka godzin temu amerykańska wokalistka udostępniła za pośrednictwem swoich social mediów dwa enigmatyczne teasery jej nowego materiału. W jednym z opublikowanych zwiastunów widzimy jak latający klucz wpada w mechaniczne serce na jej piersi, które otwiera się jak w mechanicznym zegarku.

„Witamy w świecie romansu… Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszej części już 5 września 2019 r. Szczerze poddaj się dramatowi!” czytamy na końcu wideo.

Warto zauważyć, że w ostatnich miesiącach Camila Cabello wzięła udział w kilku muzycznych projektach. W maju ukazała się kompozycja „Find U Again” jako efekt współpracy z producentem Markiem Ronsonem, a w połowie czerwca ukazał się przebojowy singiel „Senorita” nagrany w duecie z Shawnem Mendes’em. Natomiast najnowszym muzycznym owocem pracy artystki jest kawałek „South of the Border” czyli efekt kolaboracji z – Edem Sheeren’em oraz raperką Cardi B.

Znakomity start „Norman Fucking Rockwell!”. Lana Del Rey w drodze na podium zestawień najpopularniejszych płyt w USA i UK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here