Debiutancki album Camili Cabello nie ukaże się jednak w tym roku. Wokalistka w swoim najnowszym wywiadzie oficjalnie potwierdziła, że jej pierwsze solowe wydawnictwo ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Była członkini Fifth Harmony początkowo informowała, że jej fonograficzny debiut –  ‚The Hurting. The Healing. The Loving.’ – ukaże się podczas tegorocznej jesieni. Camila jednak zamierza poświęcić temu wydawnictwu trochę więcej czasu, a co za tym idzie płyta pojawi się na półkach sklepowych dopiero w roku 2018.

Myślę, że ukaże się na początku przyszłego roku.” zdradziła Camila w wywiadzie dla Official Charts. „Wiesz, masz tylko jedną szansę, aby stworzyć swój debiutancki album, a w tym momencie mamy tak dużo gotowych piosenek, które mi się podobają. Znasz te albumy, na których znajdziesz piosenki, które nie są tak dobre jak single. Ja chcę, aby każdy utwór był godny bycia singlem.” dodała wokalistka.

Nie wyobrażam sobie wydania czegoś innego. Dla przykładu: nie ma rzeczy, której bym nie zrobiła dla ‚Havany’ – jestem taka dumna z tego utworu i chcę się w ten sposób czuć, co do każdej piosenki. Mam mnóstwo piosenek, co do których mam to odczucie już teraz, ale mając taką ilość utworów na albumie, chcę czuć się tak samo co do każdej z nich.” wyjaśniła Cabello.

Camila Cabello do tematu swojej pierwszej solowej płyty niedawno odniosła się również w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone.

Finalny efekt staje się tym bardziej przejrzysty dla mnie, im bardziej rzeźbisz i nad nim pracujesz. Są piosenki, które pięć miesięcy temu były moimi ulubionymi piosenkami, a dwa tygodnie później je wyrzuciliśmy z albumu. Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: „Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie.” wyznała Camila.

Debiutancki materiał Camili Cabello do tej pory zwiastowany był przez single ‚Crying in the Club’ oraz ‚Havana’. Wokalistka w międzyczasie wypuściła również dwa utwory promo w sieci pojawiła się ballada ‚I Have Questions’ oraz nagrane z Quavo ‚OMG’.


Miley Cyrus ‚Younger Now’ : bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’ [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here