Ten tydzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci Camili Cabello. 20-letnia wokalistka znalazła się na szczycie zestawień Billboard 200 oraz Billboard Hot100 dzięki przebojowi ‚Havana’ oraz albumowi ‚Camila’.  Tymczasem okazuje się, iż na debiutanckim krążku 20-latki mógł znaleźć się jeszcze jeden potencjalny hit.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Camila Cabello w swoim najnowszym wywiadzie zdradziła, że w trakcie sesji nagraniowych na potrzeby albumu ‚Camila’ rzeczywiście nagrała utwór napisany przez brytyjskiego wokalistę Eda Sheerana. Kawałek ‚The Boy’ ostatecznie nie znalazł się jednak na finalnej trackliście debiutu fonograficznego byłej wokalistki Fifth Harmony – wokalistka postanowiła wyjaśnić przyczyny odrzucenia wspomnianej kompozycji.

Napisałam ponownie znaczną część tekstu, tekst był serio bardzo zabawny, a piosenka świetna. On jest niesamowity.” wyznała Cabello w wywiadzie dla Zach Sang Show. „To było świetne, ale brzmiało tak, jakby należało do innego albumu.” wyjaśniła 20-latka.

Przypomnijmy, że singiel Cabello – ‚Havana’ – to obecnie nr 1 amerykańskiego zestawienia Billboard Hot100, zaś album ‚Camila’ jest aktualnie najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Camila Cabello zadebiutowała na 1 miejscu listy  Billboard 200 ze sprzedażą na poziomie 119 tys. sztuk.

Recenzję debiutanckiego albumu Camili znajdziecie TUTAJ.