Camila Cabello i Shawn Mendes to zdecydowanie jedna z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Ich związek jest głośno omawiany w mediach, nic więc dziwnego, że była członkini Fifth Harmony postanowiła wypowiedzieć się na ten temat w wywiadzie dla „ELLE”. 

Piosenkarka opowiedziała o swojej potrzebie prywatności oraz odpowiedziała na pytania co myśli na temat spekulacji, podejrzeń dotyczących jej związku i plotek, które zalały cały internet po opublikowaniu duetu „Señorita”.

„Miłość jest dla mnie najświętszą i najcenniejszą rzeczą. Chcę zawsze czuć, że moja miłość jest między mną, a tą osobą i nikt inny się w to nie miesza”, powiedziała w rozmowie z „ELLE”. „Kocham moich fanów i kocham ludzi, ale lubię żyć tak normalnie, jak to tylko możliwe. W związku z tym nie czuję się komfortowo zapraszając wszystkich do tej relacji”.

„Ludzie mogą mówić wszystko co chcą powiedzieć. Mogą spekulować, ale my będziemy żyć własnym życiem, cieszyć się nim i zakochiwać się w sobie jakby nikt nie patrzył. Tak chcę żyć. Nigdy nie chcę otwierać drzwi, bo ludzie poczuli się zaangażowani. Tak jak powiedziałam, chcę, żeby to było moje i jego. Dlatego milczę w tej kwestii, chcę to chronić.” – podsumowała.

 

Camila Cabello powraca z podwójnym singlem! Posłuchaj kompozycji „Shameless” oraz „Liar”

Camila Cabello powróciła! Obejrzyj wciągający teledysk do singla „Shameless” już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here