Wygląda na to, że Camila Cabello nie przepada za jednym ze swoich pierwszych solowych utworów. Gwiazda podzieliła się tym wyznaniem na Twitterze.

Po odejściu z zespołu Fifth Harmony, Camila Cabello postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Wokalistka już w sierpniu 2017 roku zaprezentowała dwa single: „Havana” oraz „OMG”. Jak wiadomo, ten drugi nie trafił na debiutancki album Cabello o tytule „Camila”. Właśnie dowiedzieliśmy się, co prawdopodobnie było powodem tej decyzji.

W niedzielę, gwiazda postanowiła sprawić radość kilku fanom i odpowiedziała na ich tweety. Jeden z użytkowników Twittera zachęcał pozostałych, by streamowali utwór „OMG”, który Camila nagrała z raperem Quavo. Gwiazda zacytowała wpis i dodała krótki, aczkolwiek wiele mówiący opis: „Wymiotuję”.

Fani z miejsca zaczęli zasypywać artystkę komentarzami, że „OMG” to jeden z jej najlepszych singli. Niektórzy stwierdzili nawet, że jest dużo ciekawszy od hitowej „Havany”. Przypomnijmy, że wydając swój debiutancki album, Camila Cabello dołączyła do grona Britney Spears i Beyonce. Wszystkie trzy okupowały w tym samym tygodniu dwa najważniejsze notowania Billboardu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here