Debiutancki album Camili Cabello ma ukazać się w ciągu najbliższych miesięcy. Solowy materiał byłej wokalistki grupy Fifth Harmony zwiastowany jest przez single ‚Crying in the Club’ oraz ‚Havana’. Do drugiego z nich Camila właśnie przygotowuje teledysk.

Do sieci przedostały się pierwsze materiały z planu zdjęciowego do singla ‚Havana’ nagranego wspólnie z Young Thug. Przypomnijmy, że utwór został oficjalnie wydany 3 sierpnia, równolegle z promo-singlem ‚OMG’: to kolejny singiel zwiastujący nadchodzący album Camili ‚The Hurting. The Healing. The Loving.’. Nowa kompozycja Cabello radzi sobie coraz lepiej na światowych listach przebojów – ‚Havana’ dotarła już do pierwszej 50-tki najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych, a także do czołowej 5-ki w Wielkiej Brytanii.

Camila Cabello niedawno w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone odniosła się do tematu swojej pierwszej solowej płyty.

Finalny efekt staje się tym bardziej przejrzysty dla mnie, im bardziej rzeźbisz i nad nim pracujesz. Są piosenki, które pięć miesięcy temu były moimi ulubionymi piosenkami, a dwa tygodnie później je wyrzuciliśmy z albumu. Przez proces prób i błędów napisałam wystarczająco dużo gotowych piosenek, aby powiedzieć: „Ok, to jestem ja. To brzmi jak ja i tylko ja, to oddziela mnie od tego, co robią inni ludzie.” wyznała Camila.

Materiały z planu zdjęciowego teledysku do ‚Havany’ znajdziecie poniżej.

Miley Cyrus ‚Younger Now’ : bez muzycznych wstrząsów, bez dziewczyny z ‚Bangerz’ [recenzja]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here