Dobre wieści dla fanów Camili Cabello. Wszystko wskazuje na to, iż młoda wokalistka, która w zeszłym roku wypuściła swój debiutancki solowy album „Camila” już wkrótce rozpocznie swoją nową muzyczną erę.

Poprzednia era pozwoliła młodej artystce na zdobycie kilku międzynarodowych hitów. Single „Havana” i „Never Be the Same” spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów, zaś Cabello płynnie przeszła do prac nad następcą debiutanckiego krążka „Camila”. Okazuje się, że nowa era amerykańskiej wokalistki może rozpocząć się już niebawem.

Według nieoficjalnych informacji krążących w sieci można się spodziewać, że piosenkarka w najbliższym czasie wyda swój premierowy singiel. Kilka godzin temu Camila Cabello zaktualizowała zawartość swoich social mediów, zamieszczając na swoich profilach tajemnicze grafiki.

Zabieg taki do tej pory stosowało wiele gwiazd szykujących muzyczne powroty, wliczając w to Katy Perry i Eda Sheerana czy Ellie Goulding. W tym roku podobną taktykę zastosowała także Taylor Swift zapowiadając swój najnowszy singiel zatytułowany „ME!”, a także przy okazji ery krążka „reputation”.

Informacje te należy jednak przyjmować z odrobiną ostrożności – nie zostały one jeszcze potwierdzone oficjalnie przez wytwórnię wokalistki lub przez samą artystkę.

Warto zauważyć, że w ostatnich miesiącach Camila Cabello wzięła udział w kilku muzycznych projektach. W maju ukazała się kompozycja „Find U Again” jako efekt współpracy z producentem Markiem Ronsonem, a w połowie czerwca ukazał się przebojowy singiel „Senorita” nagrany w duecie z Shawnem Mendes’em. Natomiast najnowszym muzycznym owocem pracy artystki jest kawałek „South of the Border” czyli efekt kolaboracji z – Edem Sheeren’em oraz raperką Cardi B.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here