Na początku przyszłego roku na ekrany kin ma trafić nowy muzyczny film o Kopciuszku z Camilą Cabello w głównej roli. Dla 23-letniej piosenkarki będzie to debiut na dużym ekranie. 

Angaż Cabello od początku wywoływał niemałe emocje. Teraz jej fani jak i inni widzowie wyczekujący filmu mogą nareszcie zobaczyć pierwsze zajawki z Camilą jako Kopciuszkiem. Do sieci trafiły pierwsze fotografie z planu zdjęciowego.

Na ten moment znaczna część szczegółów dotyczących nowej produkcji o słynnej księżniczce nie jest jeszcze znana. Film nie jest adaptacją disneyowskiej animacji, zamiast tego będzie on prezentować nowe, feministyczne spojrzenie na znaną historię. Kilka miesięcy temu pojawiła się plotka jakoby Camila specjalnie na potrzeby właśnie tego „feministycznego wątku” nagrała razem z Missy Elliot cover hitu Beyoncé „Single Ladies”, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Premiera „Kopciuszka” zaplanowana jest na 5 lutego 2021. Oprócz Camil Cabello w filmie wystąpią m.in. Billy Porter (Wróżka Chrzestna), Idina Menzel (macocha Kopciuszka), Nicholas Galitzine (książę Robert), James Corden (mysz/lokaj), Pierce Brosnan (król Rowan) Missy Elliott (herlad). Za reżyserię odpowiedzialna jest Kay Cannon znana z pracy przy filmach z serii „Pitch Perfect”.

Camila Cabello i Missy Elliott wykonają razem „Single Ladies” Beyoncé. Cover będzie częścią nowego filmu o Kopciuszku

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

Camila Cabello opublikowała teledysk do utworu „First Man” zadedykowanego jej ojcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here