Po niemalże 5 miesiącach od pamiętnego występu Fifth Harmony na gali MTV VMA była członkini grupy – 20-letnia Camila Cabello – wreszcie postanowiła się do niego odnieść. Wykonawczyni przeboju ‚Havana’ nie kryje rozżalenia pomysłem na występ swoich koleżanek.


Camila Cabello intensywnie promuje swój debiutancki krążek, który wczoraj trafił do sprzedaży na całym świecie (już teraz posłuchaj go na naszej stronie klikając tutaj). Młoda artystka udzieliła wywiadu dla amerykańskiego dziennika ‚New York Times’, gdzie zapytana o reakcję na występ swoich byłych koleżanek podczas VMA po raz pierwszy opowiedziała, co czuła po jego obejrzeniu.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ


„To naprawdę mnie zabolało. Nie spodziewałam się tego, nie byłam przygotowana – w szczególności dlatego, że w tamtym momencie to było już za mną. Zareagowałam: ‚Co? Dlaczego?’ powiedziała w rozmowie z dziennikarzem.

Przypomnijmy, że girlsband Fifth Harmony wystąpił w sierpniu zeszłego roku na gali Video Music Awards z singlami ‚Down’ i ‚Angel’. Na samym początku występu jedna z pięciu dziewczyn spadła w przepaść. Miało to symbolizować odejście Camili Cabello z zespołu, który od tamtej pory jest tworzony przez Ally Brooke Hernandez, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen i Lauren Jauregui.