Jakiś czas temu, na Instagramie cenionego w branży modowej fotografa Merta Alasa pojawiło się zdjęcie, które rozgrzało do czerwoności wszystkie fanki i wszystkich fanów byłego członka boysbandu One Direction. Dziś wiadomo już, że Liam Payne został twarzą najnowszej kampanii marki Hugo Boss.

Liam Payne uważany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Z tego faktu postanowili skorzystać przedstawiciele marki Hugo Boss i zaangażowali go do najnowszej kampanii. W sieci pojawiły się już oficjalne zdjęcia wykonane przez Merta Alasa. Widzimy na nich Liama nie tylko w samej bieliźnie, ale również bez niej, w towarzystwie jednej z modelek Victoria’s Secret – Stelli Maxwell.

W związku z promocją nowej kolekcji bielizny od Hugo Bossa, Liam Payne pojawił się na okładce brytyjskiego czasopisma „GQ”. W zamieszczonym wewnątrz numeru wywiadzie, wokalista zdradził, że od zawsze pragnął wziąć udział w takim przedsięwzięciu, jednak gdy doszło do pracy na planie, czuł się dość skrępowany.

„Zanim podpisałem umowę z Hugo, poszedłem na siłownię i powiedziałem sobie: „Będę twarzą bielizny”. Chciałem to zrobić. Wiedziałem, że mogę. I stało się! Pracowałem nad sobą tak mocno, jak tylko można było. Wciąż chodzę na siłownię. Nie wiedziałem, że jak zaczniesz, to nie możesz przestać. (…) Wypiliśmy sporo tequili podczas tej sesji. Skończyło się tak, że nagości było ostatecznie więcej niż spodziewałem się ja i towarzysząca mi Stella. Ona też była całkowicie naga. Kiedy była ze mną, myślałem sobie: „Nie patrz! Liam, nie patrz”. (…) Stałem tam [na planie] i nagle usłyszałem: „Okej, ściągnij je”. Zapytałem: „Serio? Ściągnąć je? Całkowicie? Tu, na podłodze? O mój Boże”. Po wszystkim nastała chwila ciszy, kiedy siedziałem na zewnątrz i paliłem papierosa, myśląc: „Właściwie nakręciłem delikatne porno”. Moja mama mnie zabije!” – opowiedział.

Przypomnijmy, że już 6 grudnia, nakładem wytwórni Capitol Records, ukaże się debiutancki album Brytyjczyka zatytułowany „LP1”. Znajdziemy na nim między innymi hit „For You” nagrany z Ritą Orą oraz świąteczny utwór „All I Want (For Christmas).

Wyświetl ten post na Instagramie.

#HUGObodywear #HUGOxLiamPayne

Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#HUGObodywear #HUGOxLiamPayne

Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)

Wyświetl ten post na Instagramie.

coming soon with @liampayne

Post udostępniony przez Mert Alas (@mertalas)

Wyświetl ten post na Instagramie.

get of my chair @liampayne 😀 #berlin #comingsoon

Post udostępniony przez Mert Alas (@mertalas)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here