Wczoraj ogłoszono listę kandydatów do polskich preselekcji eurowizyjnych. Wśród wybranej przez TVP dziesiątki znalazły się m.in. Saszan, Maja Hyży oraz Marta Gałuszewska. Zabrakło zaś byłej reprezentantki Lidii Kopanii, której reakcja na porażkę wywołała sporą burzę w sieci.


Nie każdy potrafi przyjąć porażkę z klasą: 39-letniej Lidii Kopanii, która kilka lat temu reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji (12 miejsce w półfinale, brak awansu do finałowego koncertu) z pewnością nie do końca spodobała się lista polskich kandydatów do tegorocznej Eurowizji. Wokalistka w tym roku ponownie próbowała dostać się do eurowizyjnych preselekcji, z marnym jednak skutkiem – na próżno w opublikowanej wczoraj przez TVP liście szukać nazwiska Kopanii.

Znaleźć się w takim gronie, to naprawdę byłby obciach” napisała 39-latka na profilu Marty Gałuszewskiej, która jest jedną z 10-ciu wybranych przez TVP do preselekcji artystek.

Świetny głos z tego grona ma TYLKO MONIKA URLIK” dodała wokalistka włączając się w dyskusję pod jednym ze swoich postów.

Najwyraźniej Kopanii jest w dalszym ciągu ciężko sprostować krytyce, w tym tej dotyczącej jej występu na Eurowizji w 2009 roku.

Dziecko! Idź i zjedz ciastko. Nie masz pojęcia o czym piszesz i do kogo…” odpowiedziała Lidia na krytyczny komentarz. „Osoby o ilorazie inteligencji poniżej poziomu krytyki, proszę o opuszczenie mojego profilu. Dodam, że wasze gderanie ni ziębi mnie ni parzy.

Lidia, zdobycie 43 punktów i porażka w półfinale to dopiero obciach. Serio.