Pod koniec 2020 roku Jesy Nelson zadecydowała o opuszczeniu popularnego brytyjskiego girlsnadu Little Mix. Jak się jednak okazuje fani wokalistki nie będą długo cierpieć z powodu braku jej muzyki. Dużo wskazuje na to, że Jesy zaczęła już prace nad własnym, solowym materiałem. 

Na ten moment, tak naprawdę nic oficjalnie nie wiadomo i nie ma potwierdzonych informacji na temat nowej muzyki Jesy Nelson. Poruszenie jednak wywołało opublikowane przez piosenkarkę na instagram stories wymowne zdjęcie ze studia nagraniowego. Również jej ostatnie interakcje z fanami, takie jak lajkowanie komentarzy dotyczących jej piosenek oraz odpowiednie na DMy, sugerować mogą, że ma ona w planach w niedługim czasie wydać pierwsze utwory poza zespołem.

Jesy w grudniu zeszłego roku, po 9 latach występowania w zespole, ostatecznie pożegnała się z Little Mix. Jako główny powód podano wtedy ogromną presję oraz zły wpływ na zdrowie psychiczne, jakie miało wywierać ciągłe życie w świetle jupiterów i jako część niezwykle popularnego girlsbandu (więcej o odejściu Jesy z Little Mix, jak również jej całe oświadczenie – TUTAJ).

Fani nie ukrywają swoich mieszanych uczuć w związku z prawdopodobną solową karierą Jesy. Warto jednak dodać, że sama zainteresowana oficjalnie nie potwierdziła jeszcze związanych z tym doniesień, ani nie przyznała otwarcie, że jeszcze kiedykolwiek jej własne utwory ujrzą światło dzienne.

Warto także zaznaczyć, że pozostałe wokalistki, które w tym momencie tworzą jako trio również przygotowują się do premiery nowej muzyki, o czym informowaliśmy TUTAJ. Według doniesień będzie można ją usłyszeć już na wiosnę.

Jesy Nelson żegna się z Little Mix. Wokalistka oficjalnie opuściła zespół

Little Mix przygotowują się do premiery pierwszej piosenki bez Jesy Nelson

Liam Payne skomentował odejście Jesy Nelson z Little Mix. Porównał piosenkarkę do Zayna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here