Swoją premierę miała wczoraj książka „Finding Your Harmony” będąca pierwszą autobiografią piosenkarki Ally Brooke, która zasłynęła głównie dzięki występom w popularnym girlsbandzie Fifth Harmony. W swojej publikacji wokalistka wyjawiła kilka nieznanych dotąd tajemnic grupy. 

Ally zdradziła między innymi to, że osoby zarządzające Fifth Harmony chciały zastąpić jej koleżankę z zespołu Camilę Cabello nową wokalistką, po tym jak ta zdecydowała się opuścić grupę w 2016 roku i skupić się na karierze solowej. Pod uwagę brane było m.in. zorganizowanie reality show, które pomogłoby wyłonić nową piątą członkinię girlsbandu. Ostatecznie w składzie Fifth Harmony nie pojawiła się żadna nowa twarz, głównie dlatego, że pozostałe cztery członkinie, w tym Ally, zaprotestowały przed dołączeniem nowej osoby.

„Było kilka różnych opcji, które mogliśmy wybrać. Wokół krążyło wiele różnych pomysłów, ale nasza czwórka zdecydowała, że byłoby dziwne, gdyby nagle kogoś przyprowadzić. Miałyśmy swoją historię i wiedziałyśmy przez co razem przeszłyśmy. Znałyśmy naszą podróż. Znałyśmy siebie nawzajem. Czuliśmy, że bez dwóch zdań powinniśmy kontynuować w takim składzie jaki był.” – wyznała.

Piosenkarka wyjawiła także, że management zespołu wręczył dziewczynom listę „znanych młodych artystek i celebrytek”, które potencjalnie mogłyby dołączyć o grupy. Ally przyznała, że chociaż zdecydowały się na pozostanie w kwartecie, to jedna z kandydatek szczególnie przypadła im do gustu. Piosenkarka nie zdradziła jej tożsamości, ale przyznała, że „jest ona teraz na szczycie i wszyscy ją kochają. Ja ją kocham. To nie było to, co czułyśmy, że byłoby odpowiednie dla naszej grupy, mimo że kochamy tę piosenkarkę, jest niesamowita. Prawdopodobnie i tak by się nie zgodziła […]. Teraz jej kariera naprawdę się rozwija.”

Camila Cabello jako Kopciuszek. Zobacz pierwsze zdjęcia promujące film z piosenkarką w głównej roli

Ally Brooke sampluje hit „Lady Marmalade”. Posłuchaj jej najnowszego singla „Fabulous”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here