dziś o godzinie 11 polskiego czasu premierę miało najnowsze wydawnictwo jednego z czołowych, koreańskich zespołów naszych czasów o tytule „Love Yourself: Answer”. Jest to trzecia i finałowa część serii „Love Yourself”. Poprzedni materiał BTS zatytułowany „Love Yourself: Tear”, przyniósł boysbandowi ogromny sukces – album znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 200, będąc tym samym pierwszym koreańskim wydawnictwem plasującym się na szczycie w historii.

Materiał zawiera parę piosenek, które poznaliśmy już wcześniej. Przeboje takie jak „Fake Love”, „DNA” i remixy tych utworów również znalazły swoje miejsce na najnowszym wydawnictwie zespołu. Singlem promującym najnowszy krążek BTS jest utwór „IDOL”, do którego teledysk został opublikowany wraz z wydaniem albumu. Piosenka ukazała się we dwóch wersjach – jedna z nich to kolaboracja koreańskiej grupy z Nicki Minaj (dostępna tylko w wersji cyfrowej), natomiast druga to ich własna kompozycja.

Wydawnictwo ukazało się tuż przed rozpoczęciem światowej trasy koncertowej „Love Yourself Tour”, bowiem już jutro grają swój pierwszy, otwierający koncert w Seulu. Na chwilę obecną wszystkie zapowiedziane występy BTS w Ameryce Północnej jak i Europie są w całości wyprzedane.

Odsłuchaj album „Love Yourself: Answer” już teraz:

Love Yourself 結 ‚Answer’

Love Yourself 結 ‚Answer’, an album by BTS on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here