BTS mogą pochwalić się licznymi sukcesami streamingowymi i nie tylko. Oprócz wczorajczej wygranej podczas gali VMA, zespół odnotował dzisiaj swoje kolejne osiągnięcie. Koreański boysband zdobył szczyt zestawienia Billboard Hot 100, dołączając do Jonas Brothers oraz Aerosmith jako trzeci zespół z utworem debiutującym na pierwszym miejscu w historii.

Artyści zaprezentowali podczas gali VMA swój numer „Dynamite”. Występ po kilkunastu godzinach zgromadził ponad 10 milionów odtworzeń w serwisie Youtube. Ponadto sam utwór sprzedał się w rekordowym nakładzie w Stanach Zjednoczonych, wyprzedzając wydany przez Taylor Swift singiel „Look What You Made Me To” we wrześniu 2017 i jego wynik debiutowego tygodnia sprzedażowego.

Tuż za BTS w amerykańskim notowaniu znalazły się Cardi B oraz Megan Thee Stallion z utworem „WAP”, który zadebiutował 2 tygodnie temu na pierwszym miejscu zestawienia i utrzymał się na tej pozycji również tydzień temu. Ostatnie miejsce na podium zajmuje Drake i Lil Durk z numerem „Laugh Now Cry Later”. Tuż za nimi uplasował się hit „Rockstar” od Roddy’ego Richa i DaBaby. TOP 5 w tym tygodniu zamyka przebój „Blinding Light” The Weeknda, który otworzył wczorajszą galę VMA właśnie tym utworem.

MTV VMA 2020 JUŻ ZA NAMI. ZOBACZ WSZYSTKIE SPEKTAKULARNE WYSTĘPY MINIONEJ NOCY

WSZYSCY ZWYCIĘZCY MTV VMA 2020. SPRAWDŹ DO KOGO POWĘDROWAŁY STATUETKI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here