Na początku kwietnia do sieci niespodziewanie przedostał się krótki fragment wspólnego utworu Ariany Grande i Duy Lipy. I chociaż fragment kompozycji został niezwłocznie usunięty z sieci przez ludzi wokalistek, to wszystko wskazuje na to, że kolaboracja Pań ujrzy światło dzienne. Według brytyjskiego magazynu „Vogue” kompozycja ta znajdzie się na nadchodzącym albumie Grande.


Kilka tygodni temu do sieci trafił pierwszy fragment wspólnego utworu nagranego przez Arianę Grande oraz Duę Lipę. Piosenka została roboczo zatytułowana ‚Bad to You’, a jej zwiastun niespodziewanie wyciekł w serwisie Audio Mack. Fragment piosenki po kilku godzinach od publikacji został usunięty ze wspomnianego serwisu. Tymczasem magazyn „Vogue” potwierdził, że wśród gości, którzy pojawią się na albumie „Sweetener” ma znaleźć się właśnie Dua Lipa. Informacja ta nie została jednak potwierdzona przez którąkolwiek z Pań lub osoby z ich otoczenia.

Uderzające dźwięki i zachwycające wokale wypełniają przestrzeń – Pharrell Williams i Max Martin czynili honory produkcji, gościnny udział ma Dua Lipa. To najwyższej jakości materiał. Ariana miała całkowitą kontrolę nad tym projektem.” można przeczytać w artykule Vogue.

Przypomnijmy, że Dua Lipa podzieliła się wspólnym zdjęciem z Arianą w drugiej połowie stycznia tego roku. Brytyjka wrzuciła wówczas na swój Instagram fotografię wykonaną wspólnie z autorką płyt ‚Dangerous Woman’ i ‚Yours Truly’.

W artykule, w którym zawarto fragmenty wywiadu z Arianą, zamieszczono również wypowiedzi, w których artystka po raz kolejny odniosła się do genezy tytułu albumu – „Sweetener”.

Brzmi tak młodzieńczo i bezpretensjonalnie na początku, ale kiedy zaczniesz słuchać muzyki to zrozumiesz, o czym tak naprawdę jest.” wyjaśniła Grande. „Jestem pracoholikiem. To rzecz, którą wiem jak zrobić najlepiej. Pracowałam nieprzerwanie od momentu, w którym zadebiutowałam na Broadwayu w wieku 14 lat.” dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here